KUMAŞTAN SANDALYE KILIF ŞABLONLARI

Kumaş Sandalye Kılıf Şablonu

Kumaştan sandalye kılıf şablonları arayanlar için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmaları sizde beğeneceksiniz. Evde kumaştan sandalye kılıfı hazırlama çalışmaları sayesinde renk renk ve desen desen çok güzel sandalye kılıfları yapmayı öğreneceksiniz.

Bu güzel çalışma da verilen şablonları kullanarak sizde harika sandalye kılıfları hazırlayıp isterseniz satabilirsiniz. Evde kolay sandalye kılıfı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da sitemizde yer alıyor. Onlar da bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Mutlaka incelemelisiniz. Kolay yapılan sandalye kılıf çalışmaları ile kolayca harika kılıf modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Desenli kumaştan sandalye kılıfı yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnek çalışmanın yapılmış halini gösteren örnekle ve şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kumastan-sandalye-kilif-sablonlari

 

MOTİFLİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bileklik nasıl yapılır, desenli örgü bileklik ve evde örgü bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir