Kumaştan Sandalye Kılıfı Yapmak

KUMAŞTAN SANDALYE KILIFI NASIL HAZIRLANIR

Daha önce evde kumaştan sandalye kılıfı yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlamıyorum. Ancak eski penyeden kılıf yapmak veya ona benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesi olarak kumaştan sandalye kılıfı yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan çalışmayı adım adım yapabilmeniz için tüm ayrıntılar ve detaylar net bir şekilde verilmiş. Yapmanız gereken kumaş veya benzeri bir malzemeyi kullanarak evde sandalyelere veya koltuklara kılıf yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz. Böylece para harcamadan çok küçük masraflarla evinizdeki tüm eşyalara yeni kılıflar hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizi kumaştan sandalye kılıfı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

kumastan-sandalye-kilifi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29921674

 

Kumaştan Ev Terliği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ev terliği yapmak, evde kolay terlik yapma ve evde nasıl terlik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir