KUMAŞTAN SIRT ÇANTASI YAPMAK

Kumaştan sırt çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer daha önce de paylaşımlarımız olmuştu. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kumaş sırt çanta çalışmaları ile sizde kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kumaş sırt çanta modeli sayesinde sizde kendinize veya çocuklarınıza bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere kumaştan çanta yapmak veya kumaş cüzdan yapımıyla alakalı birçok şablonu paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan kumaş çanta örnekleri ve modellerine ulaşarak sizde güzel eşyalar üretebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş çanta yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kumastan-sirt-cantasi-yapmak

 

FİMO HAMURUNDAN PİKACHU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo pokemon yapımı, fimodan pikachu yapmak ve fimodan pokemon go yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir