KUMAŞTAN SÜS KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK

Kumaştan süs kaktüs çiçeği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve süs niyetine hemen evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmalarının anlatımlarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Kolayca yapılışını öğrenerek sizde çok güzel keçe çiçek veya keçeden kaktüs çiçeği yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımda şablon ve aşamalar detaylı olarak verilmiş. Aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenerek sizde kısa sürede kumaştan kaktüs çiçek süs çalışması yapabilirsiniz.

Öğrendikten sonra yapımı daha kolay gelecek çalışmayı fazlaca yapıp, sevdiğiniz komşunuza hediye olarak da verebilirsiniz. Yada fazlaca farklı renkte yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kumastan-sus-kaktus-cicegi-yapmak

 

KRAPON KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından çiçek yapmak, eva kağıdıyla çiçek yapımı ve grapon kağıdından çiçek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir