Kumaştan Tırtıl Oyuncak Yapmak

Evde kolay tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım en güzel örneklerden birisindeyiz. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için bir şablon paylaştım. Yapımı detaylı gösterilmiyor. Ancak şablon olarak tüm parçaların resimleri mevcut.

Bu sayede sizde şablonu bilgisayarınızdan çıktı alıp, kumaş üzerine terzi kalemi ile kopyasını çıkarıp, terzi makası ile parçaları kesebilirsiniz. Evde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım şablonu kullanarak çok güzel şirin tırtıl oyuncaklar yapabilirsiniz.

Daha önce de evde oyuncak tırtıl yapmak için çok güzel resimli anlatımlar ve anlatımlı videolar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine benzer olarak çok güzel bir sevimli tırtıl oyuncak modelinin yapımını paylaştım. Evde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • kumaş.
  • terzi makası.
  • kalem.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • oyuncak göz.
 
 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra şablonda ki parçaları tek tek oluşturmanız gerekiyor. Parçaları yaptıktan sonra içini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. İğne iplik ile dikiş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra tüm parçaları birbirine ekleyerek oyuncak tırtıl çalışmasını ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan oyuncak tırtıl yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-tirtil-oyuncak-yapmak

Evde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmadaki parçaları bir araya getirerek farklı kumaşlardan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde farklı renkte veya desende kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için bu güzel çalışmayı kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/35623363

 

Pamuk Prenses Yedi Cüceler Yüz Maskeleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan kolay maske yap, evde kolay maske yapmak ve kartondan maske yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir