KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI

Kumaştan torba çanta yapımı için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim. Sizde beğenecek ve yapmayı düşüneceksiniz. Bu tür çalışmalarla hem kendimize yeni çantalar yapmış oluruz.

Torba şeklinde çantayı değişik kumaşlarla ve desenli malzemelerle yaparak ortaya daha değişik çanta modelleri de çıkarabilirsiniz. Bu tür çanta veya torbalar yapıp satabilir ve inanılmaz paralar da kazanabileceğinizi söyleyebilirim.

Evden kolay çanta yapımıyla ilgili sitemizde birçok kez bu tür çalışmaların detaylı anlatımını paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde zorlanmadan kısa sürede mükemmel çalışmalar ortaya çıkaracaksınız.

Anlatımlı kumaş çanta çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize hediye edeceğiniz güzel el çantaları oluşturabileceksiniz.

 
 

Kolay yapılan el çanta modelleri ile sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmaları ile sizde sevdiklerinize hediye olarak bu tür çalışmalar yapıp takdim edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kumastan-torba-canta-yapimi

 

KUMAŞTAN KÜÇÜK ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaştan çanta yap, keçe kumaşından çanta ve keçeden çanta yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir