KUPA BARDAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

Kupa bardak süsleme örneği arayanlar için bulduğum bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımda ülke haritası kalıpları hazırlanıp kupa bardakların üzerine basılıyor. Siz daha değişiklerini de yapabilirsiniz.

Evde kolay kupa bardak nasıl süslenir diyenler için sitemizde daha önce paylaştığımız birçok çalışmanın olduğunu söylemek isterim. Hemen bu yazımızın altında da karşılaşacağınız benzer süsleme bardak çalışmalarına ulaşacağınızı belirtmek isterim.

Kupa bardak süslemek için paylaştığım çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede mükemmel süslü kupa bardaklara sahip olabilirsiniz. Böyle çalışmalar yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kupa bardak nasıl süslenir diyorsanız, altta paylaştığım çalışmayı ilk ders olarak uygulayın.

 
 

Daha sonra sitemizdeki diğer çalışmaları inceleyin ve aklınıza yatan bir tanesini yapmaya başlayın. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli süsleme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapabilir ve keyif alabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kupa-bardak-susleme-ornegi

 

DEKORATİF MUMLUK NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cam şişeden mumluk yapmak, dekoratif mumluk yapmak ve kavanozdan mumluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir