KÜRDANLA MİNYATÜR KUŞ KAFESİ YAPMAK

Kürdanla minyatür kuş kafesi yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğenebilirsiniz. Anlatımlı minyatür maket çalışmasını yaparken keyifli zaman geçireceksiniz. Kürdandan yapılan minyatür kafes maketi için paylaştığım bu güzel çalışmayı yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Anlatımlı maket çalışmalarını sitemizde minyatür kategorisinde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı kürdan maket çalışmalarını buldukça yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Kürdandan yapılan maket çalışmalarını zorlanmadan kısa sürede yapabileceğinizi de belirtmek isterim. Anlatımlı karton minyatür kuş kafes süsünü fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri kolayca yapabilmeniz için detaylı anlatımı olan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kurdanla-minyatur-kus-kafesi-yapmak

 

SALAŞ ÖRGÜ MODELLERİ 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. salaş örgü hırka modeli, salaş örgü hırka örnekleri ve salaş örgü kazak modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir