KURDELE ŞERİDİNDEN ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK

Kurdele şeridinden çiçekli taç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Bu tür kolay çalışmaları her zaman sevmişimdir. Hem kısa sürede yapabilir ve hemde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kurdele şerit taç çiçek çalışması sayesinde keyifli bir uğraşa da sahip olmuş olursunuz. Hatta bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay gelin tacı yapmak veya çiçekli prenses taç yapmak için sanırım daha önce de benzer çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştım.

Onlar da zaten hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Mutlaka inceleyin ve nasıl yapıldığını öğrenip kendinize yada kızınıza yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kurdele-seridinden-cicekli-tac-yapmak

 

KOLAY STAR WARS ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay star wars nasıl çizilir, star wars boyama çizimi ve star wars boyama sayfası hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir