KURDELE ŞERİDİYLE BONCUKLU GERDANLIK

Kurdele şeridiyle boncuklu gerdanlık yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde çok güzel takılar hazırlayabilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kolay yapılan kolye veya gerdanlık çalışmalarını sitemizde yer alan takı tasarım kategorisinde de bulabilirsiniz. Yapımını anlatan resimleri daha çok bulacağınız sitemizden bu tür çalışmaların yapımını öğrenebilirsiniz. Evde el yapımı kolye yapmak isterseniz de yine birçok güzel anlatımı sitemizde bulabilirsiniz.

Onları da inceleyerek harika takılar yapmayı öğreneceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan boncuklu kurdele gerdanlık çalışmasının detaylı anlatımı gösterilen resimlerle baş başa bırakıyorum. Takıldığınız yer olursa yorum yazın. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kurdele-seridiyle-boncuklu-gerdanlik

 

ANLATIMLI KUMAŞ BEBEK PATİĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kumaştan bebek patiği nasıl yapılır, evde kumaş bebek patiği yapmak ve kolay yapılan kumaş bebek patikleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir