KURDELE ŞERİDİYLE ÇİÇEK BUKET SARMA

Kurdele şeridiyle çiçek buket sarma yapılışı arayanlar için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kurdele şeridinden çiçek buket yapımı çalışmasında zorlanmadan aşamaları tamamlayabilir ve kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çiçekleri bu şekilde sarmalayabilirsiniz.

Çiçekçilerin bulduğu bu tür sırları artık paylaşıyoruz. Sizde satın aldığınız bir çiçeği veya buketi bu şekilde sararak takdim ettiğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu pratik bilgi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

 
 

kurdele-seridiyle-cicek-buketi-sarma

 

HELLO KİTTY DESENLİ PUF MİNDER YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hello kitty minderi yapmak, hello kitty oyuncak yastık ve hello kitty yastığı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir