Kurdeleden Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Kurdeleden Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kurdele ile gül yapmayı anlatan çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere harika bir çalışma paylaşacağım. Kurdeleden çiçek yapılışını anlatan birçok çalışmayı sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabileceksiniz. Resimli anlatımdaki adımları tek tek takip ederek, kurdeleden gül yapımını kolayca öğrenebilirsiniz.

 
 

Kurdele kullanarak gül yapabilir ve bu yaptığınız gül figürlerini kullanarak süsleme çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız kurdele güllerini vazo süslemede ve diğer süsleme alanlarında keyifle kullanabilirsiniz. Kurdeleden gül yapılışını anlatan resimli anlatımı takip edin ve sizde bu eğlenceli çalışmayı evinizde keyifle yapın.

source : http://hobbywork.ru/rozyi-iz-lent-svoimi-rukami/

Bandrosen – rubans roses – ribbon roses

 

Bahçeye Ahşap Kulübe Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap kulübe, ahşap kulübe nasıl yapılır ve ahşap kulübe örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir