KURU AĞAÇ DALLARINDAN MİNYATÜR SAL YAPMAK

Evde minyatür işleri ile uğraşıyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmalısınız. Evinizde minyatür sanatıyla koleksiyon yapanlardansanız veya bu tür çalışmaları yaparken eğleniyor sanız, artık arşivinize bu güzel minyatür sal çalışmasını da ekleyebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kuru ağaç dallarından minyatür sal yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Ne işime yarayacak demeyin.

Evinize TV ünitesinin önüne dahi süs olarak kullanabileceğiniz güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Hatta bu tür çalışmaları yapıp, turistik yerlerde çok güzel paralara satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Minyatür eşyalar her zaman para eder. Minyatür sanatıyla uğraşanların daha çok hoşuna gideceği bir paylaşım olduğunu da söyleyebilirim. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kuru-agac-dallarindan-minyatur-sal-yapmak

source

 

AHŞAP PALETTEN ÇOK ŞIK SEHPA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap paletten, ahşap paletten duvar saati ve ahşap paletten ev yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir