Kuru Ağaç Dallarından Resim Çerçevesi Yapmak

Kuru ağaç dallarından çerçeve yapmak isteyenler için paylaştığım bu resimli anlatımla sizde evde çok güzel resim çerçeveleri yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmadaki malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Kuru ağaç dallarından fotoğraf çerçevesi yapmak için altta size detaylıca resimli anlatımını paylaştım.

Bu tür çalışmalar yaparak para da kazanabilirsiniz. Yapılışını resimli anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde kısa sürede yapabilirsiniz. Kuru ağaç dallarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Yapıştırıcı ve üzerine süsleri ise hobi mağazalarından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Evde kuru ağaç dallarından resim çerçevesi yapmak için daha önce de sitemizde çeşitli ve değişik çalışmalar paylaşmıştım. Resimli anlatımlarına kendin yap ve dekorasyon bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kuru ağaç dallarından resim çerçevesi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kuru-agac-dallarindan-resim-cercevesi-yapmak

Kuru dallardan çerçeve yaparak çeşitli yapay süslerle güzelce süsleyebilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapmak için de daha önce resimli anlatımlar paylaştım. Bu yazımın hemen altında da karşınıza benzer yazılar kısmından değişik çalışmalar çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kurumuş ağaç dallarından resim çerçevesi yaparak sevdiklerinizin resimlerini evinizde sergileyebilirsiniz. Benzer çalışmayı yapıp kolaylıkla da satabileceğinizi söyleyebilirim. Turistik yerlerde yaşıyorsanız kuru ağaç dallarından çerçeve yapıp kolaylıkla satabilirsiniz. Evinize ek gelir elde edebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp sevdiklerinize de satabilirsiniz.

source : http://weheartit.com/entry/216093325

 

Evde Keçeden Yapay Çiçek Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artificial flowers, fleurs artificielles ve kağıttan sahte çiçek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir