Kurumuş Ağaç Dallarından Kapı Süsü Yapmak

Evde kolay kapı süsü yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımını paylaştığım çalışma sayesinde sizde kurumuş ağaç dallarından kapı süsü yapmak istiyorsanız saniyeler içinde bu çalışmayı icra edebileceksiniz. Son zamanlarda moda olan ve birçok insanın kapısına süs yaptığı şu sıralar sitemizde birçok kapı süsü çalışması paylaştım. Sizde evinizde kuru ağaç dallarından kapı süsü yapabilir ve kapınızda kullanabilirsiniz. Kuru ağaç dalından kapı süsü çalışması ile hem güzel bir kapı süsü yapmış olacaksınız. Ahşaptan kapı süsü yapmak içinde daha önce dekorasyon kategorisinde yapımını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım. Kolay kapı süsü çalışmalarını sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Evinize eğlenceli ve güzel kapı süsü çalışmaları yaparak güzelleştirebilirsiniz. Evde kurumuş ağaç dallarından kapı süsü yapmak için malzemelere göz attığımızda ;

  • kuru ağaç dalları.
  • yapıştırıcı.
  • çeşitli süs malzemeleri.
  • kurdele veya benzeri bez.
 
 

Malzemeleri temin ettikten sonra kapı süsünü yapmaya başlayabilirsiniz. Kuru ağaç dallarını yuvarlak simit şeklinde üst üste koyduktan sonra yapıştırıcı ile sabitleyebilirsiniz. Daha sonra süs malzemeleri ile kurdele ve çeşitli parçalarla kapı süsünü tamamlayabilirsiniz. Evde kolay kapı süsü yapmak için bu yazımda paylaştığım kuru ağaç dallarından kapı süsü yapmak için resimli anlatım şöyle ;

kurumus-agac-dallarindan-kapi-susu-yapmak

Eğlenerek yapabileceğiniz bu güzel çalışma ile sizde evinize harika kapı süsü çalışmaları yapabileceksiniz. Bu tür çalışmalar yaparak satıp para da kazanabilirsiniz. Yapılışı hem kolay hem de kısa sürede tamamlanmaktadır. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/24859918

 

Evde Kolay Resimlik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit resimlik nasıl yapılır, evde kolay resimlik yapmak ve faire des albums de photos hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir