KUTU ÇANTA ŞABLONU

Kutu çanta şablonu arayanlar için bulduğum bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizlere de sunmak istiyorum. Hem güzel hem de şirin bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Bu tür çalışmalar ile sizde lazımlık veya kumaş para cüzdanı olarak da düşünebilirsiniz. Benzerlerini farklı desenlere sahip kumaş veya malzeme ile yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay cüzdan yapmak için paylaştığım tüm çalışmaları sitemizde ilgili kategorilerde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Kolay yapılan birçok çalışma ile sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Kutu çanta yapmak için paylaştığım şablonda ki gibi sizde malzemenizin taslağını çıkarıp, diktikten sonra fermuarlı güzel bir cüzdan veya lazımlık yapmış olursunuz.

 
 

Bu tür çalışmaları sağlık çantası olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kutu-canta-sablonu

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir