LASTİKTEN İMİTASYON BİLEZİKLE KALİTELİ TAKI YAPMAK

Lastikten imitasyon bilezikle kaliteli takı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Evde kolay yapılan takı çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı da ilk gördüğümde çok beğendim.

Yapımı kolay olan bu çalışma da lastik, yapay bilezik yeterli oluyor. Anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı yapıp, farklı bir takı yapmış olursunuz. Benzer takı çalışmalarını buldukça paylaşmayı çok seviyorum.

Hem eğlenceli gözüküyorlar. Hem de kolay bir şekilde kimsede olmayan takılar yapmış oluyoruz. Bu tür takı çalışmaları ile hem değişik takılara sahip olabiliyorsunuz.

Hem de satış amaçlı bu tür çalışmalar yapıyorsanız, farklı takılar yaparak kazancınızı da arttırabiliyorsunuz. Farklı takı çalışmaları için bu yazımın altındaki örneklerden yararlanabilirsiniz.

Şimdi sizleri lastikten sahte bilezikle takı yapmak için anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

lastikten-imitasyon-bilezikle-kaliteli-taki-yapmak

source

 

KOLAY BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bileklik yapmak, anlatımlı boncuklu bileklik yapmak ve anlatımlı iğneden bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir