MANDALLA KOLAY YELPAZE YAPMAK

Mandalla kolay yelpaze yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kolayca yapıp keyifle kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok tercih ettiğimiz ahşap çalışmalarını ve buna benzer birçok örneği hemen bu yazımın altında paylaştığımızı göreceksiniz.

Onları da inceleyebilir ve değişik yelpaze örneklerine ulaşabilirsiniz. Evde kolay yelpaze yapmak istiyorsanız öncelikle bu güzel çalışma tam size göre… kısa sürede yapabilir ve hemen pratik bir şekilde kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Yapımı detaylıca altta yer alıyor. Yapmanız gereken adımları uygulamak ve aynısını yapıp kullanmaya başlamak. Daha profesyonelce ve güzelini yapıp turistik yerlerde satarak para kazanabileceğinizi de eklemek isterim. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

mandalla-kolay-yelpaze-yapmak

 

EVDE KOLAY KALEMLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır iple kalemlik yapımı, hasır ipten kalemlik yapmak ve karton rulodan kalemlik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir