MARUL LİF MODELİ NASIL YAPILIR

Marul lif modeli nasıl yapılır diyenler olur diye paylaştığımız hem detaylı resimler, hem de anlatımlı video altta yer alıyor. Adım adım sizde evde marul lif örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay yapılan örme lif çalışmalarını sitemizde tonla bulabilirsiniz.

Anlatımlarından yararlanarak kısa sürede sizde lif yapmayı öğrenerek çok güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel ve değişik örneklere veya desenlere sahip lif örneklerinden yararlanarak sizde kısa sürede muhteşem çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

 
 

Adım adım marul lif modeli yapmak için paylaştığımız bu güzel ve detaylı çalışmayı seveceğinizi de düşünüyorum. Videosunda her şey var. Yine farklı örneklere de yer verdiğimiz sitemizden yapımını öğreneceğiniz çok lif modelinin olduğunu da söylemek isterim. Kolay gelsin.

 

YENİ RESİM DESENLİ LİF ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. desen motifli lif modelleri, desenli lif modelleri ve motifli lifler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir