MELEK KIZ BOYAMA RESMİ

Melek kız boyama resmi arayan çocuklar için paylaştığım bu güzel ve keyifli boyama çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Yazıcı simgesine tıklayarak bu güzel kendin yap resim çizme çalışmasının A4 kağıdına çıktısını alıp, çocuklarınıza boyamaları için hazırlayabilirsiniz.

Resim boyama sayfaları ve resimlerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve kolay boyama sayfaları olarak hazırlayabilirsiniz. Melek kız boyam resimlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da çok güzel ve kolay boyanmaktadır.

 
 

Melek prenses boyama resminde rakamlar yer alıyor. Çocuklarınız rakamları ayırt ederek değişik renklerde boyayabilirler. Bu tür kolay boyama resimlerini daha önce de paylaştığımız gibi, yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : pinterest

melek-kiz-boyama-resmi

 

ÖRGÜ SEPET ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü sepet, anlatımlı örgü sepet örneği ve öğretici örgü sepet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir