MEYVELERLE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME

Meyvelerle toplama çıkarma öğrenme çalışmaları arıyorsanız, bu güzel çalışma işinize yarayacak. Kendin yap çalışmaları arasında güzel bulduğum bu güzel örneği sizde çocuklarınıza A4 kağıda çıktı alarak onları mutlu edebilirsiniz. Hem meyveleri sebzeleri tanımış olurlar.

Hem de üzerindeki rakamları toplayarak doğru rakamları bulmaya çalışırlar. Bu sayede hem toplama çıkarma öğrenirler. Hem de rakamları öğrenmiş ve ezberlemiş olurlar. Bu tür güzel oyun çalışmaları okul öncesi hem çocukların eğlenerek matematiği sevmelerini sağlar.

 
 

Hem de kabiliyetleri varsa ortaya çıkacaktır. Meyvelerden toplama çıkarma çalışmalarını yine buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çocuklarınızla mutlu olabilirsiniz. Kolay gelsin.

meyvelerle-toplama-cikarma-ogrenme

 

YASTIK ÜSTÜ KEÇE ÇİÇEK SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım keçe yastık süs, anlatımlı keçe yastık süsü ve keçe yastık süs örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir