MİCKEY MOUSE BOYAMA RESMİ

Mickey mouse boyama resmi arayan küçük arkadaşlarımız olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel ve sevimli boyama örnek sayfayı sizlerle de paylaşmak istedim. Çocuklarınıza çıktı alıp boyama kitabı haline getirebilirsiniz. Birçok ebeveyn bu tür resimlerin çıktısını A3 kağıtlara alarak çocuklarının pastel boyalarla onları boyamalarını sağlıyor.

Bu bence çok güzel bir işlem ve çocukların gelişimi için çok iyi bir marifet. Sizlerde çocuklarınıza bu tür kolay boyayabilecekleri çizgi film kahramanlarının resim boyama örnek sayfalarının çıktısını alıp, onlara el becerilerini geliştirmeleri için fırsat tanıyabilirsiniz.

 
 

Kolay boyama sayfalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Benzerleri ise altta yer alıyor. Onları da incelemeden geçmeyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

mickey-mouse-boyama-resmi

 

HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. harf şeklinde tutacak resimlik, harfli notlu resim tutacağı ve harfli resim çerçeve tutacak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir