MİCKEY MOUSE ETAMİN ÖRNEĞİ

Mickey mouse etamin örneği arayanlar olur diye, bu güzel örneği paylaşmak istedim. Kendin yap çalışmaları olarak sitemizde birçok şeklin etamin örneğine ulaşabilirsiniz.

Oyuncak etamin örnekleri, eşya etamin örnekleri ve çiçek etamin örnekleri gibi birçok örneğe sitemizde kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan etamin kategorisinde aklınızın almayacağı kadar paylaşımda bulunduğumu belirtmek isterim.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Yeni etamin örneklerini buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Hem kolay yapımı sayesinde zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz.

 
 

Hem de anlatımlı olması sayesinde yaptığınız etamin işleme çalışmalarında zorlanmadan kısa sürede kullanabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

mickey-mouse-etamin-ornegi

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir