MİL HAVLU KENARI MODELLERİ

Mil havlu kenarı modelleri üzerine araştırma yaparken bu güzel çalışmalar karşıma çıktı. Sizler de evde mil oyası havlu kenarı yapıyorsanız bu güzel çalışmalar size de ilham verecektir. Çok güzel çeyizlik havlu kenarı modelleri olduklarını söyleyebilirim.

Daha önce de paylaşarak bu güzel çalışmalara sitemizde zaman zaman yer vermiştir. Böylesine güzel havlu kenarı modellerine ilk kez karşılaşıyorum. Gerçekten yapanların eline sağlık. El emeği göz nuru çalışmalar ve sizlerde bunlardan yapıyorsanız yorum bırakarak, yaptırmak isteyenlerin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 
 

Evde havlu kenarı yapanlar için sitemizde birçok örnek ve modeli paylaştığımızı tekrar hatırlatmak isterim. Hatta evde kolay havlu kenarı yapmak için eğitici videolara da sitemizden ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel havlu kenarı modelleri ile tekrar görüşmek dileğiyle…

 

YENİ ÖRGÜ BOYUNLUK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü boyunluk, beyaz örgü boyunluk modeli ve en güzel örgü boyunluklar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir