MİNİ DEFTER KOLYE YAPMAK

Mini defter kolye yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmalısınız. Kendin yap çalışması olarak daha önce de minyatür kolye yapımı ile ilgili birçok çalışmanın detaylı anlatımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilir ve adım adım anlatımından yararlanarak yapabilirsiniz.

Mini defter kolye yaparak kullanabilir ve takı olarak kullandığınız süs malzemesini sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Bu tür çalışmalar her zaman değerli olmuştur. Yapıp satabilir ve küçükte olsa güzel paralar kazanabilirsiniz.

 
 

Evde boş zamanınızı değerlendirip, bir şeyler yapmak istiyorsanız bu güzel mini defter kolye çalışmasını kesinlikle yapmalısınız. Bu tür takılar hem anlam içerir. Hem de sevdiğiniz kişilere içine not yazarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

mini-defter-kolye-yapmak

 

FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fotoğraflı altlık yapmak, resim baskılı altlık nasıl yapılır ve resimli altlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir