MİNİMON İĞNEDANLIK ÖRNEĞİ

Keçeden minimon oyuncak yapmak için daha önce benzer birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştım. Hatta kumaştan minion oyuncak nasıl yapılır diyenler için anlatımlı resimleri hemen sitemizde yer alan oyuncak kategorisi ile kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz.

Benzer minimon oyuncak örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Minimon iğnedanlık örneği olarak paylaştığım bu çalışmanın anlatımı veya videolu nasıl yapılacağını gösteren çalışmasını bulamadım.

Ancak bulduğumda hemen bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Sitemizin tanıtımında da kullandığımız minimon karakterlerini hem çocuklar seviyor.

Hem de çok şirinler olduğu için minimon oyuncağı veya minimon süslerini gördükçe yapımını anlatan resimlerle birlikte anlatımlı videolarını sitemizde paylaşıyorum.

 
 

Şimdi sizleri örnek minimon iğnedanlık modeli ile baş başa bırakıyorum. Belki yapmak isteyenler için bir fikir olabilir. Kolay gelsin.

minimon-ignedanlik-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7368.html

 

TREN YOLU ÖRNEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tren yolu örneği yapmak, evde kolay tren yolu örneği yapmak ve öğretici videolu tren yolu örneği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir