MİNYATÜR OYUNCAK AYI TEDDY YAPMAK

Minyatür oyuncak ayı teddy yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımdan yararlanıp kısa sürede yapmaya başlayacağınız çalışmayı anahtarlık olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Benzerlerini yapıp satabilir ve muazzam paraların sahibi de olabilirsiniz.

Evde bu tür kolay oyuncak yapma çalışmalarını ve şablonlarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Onların da yapımından yararlanarak kısa sürede nasıl yapıldıklarını öğrenip, çocuklarınıza oyuncak veya süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Minyatür oyuncak yapımı çalışmasında dikkat etmeniz gereken noktalar belirtilmiş.

Aynısını yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Ayı Teddy meşhur bir oyuncak ünlüsü diyebiliriz. Birçok kişi biliyordur. Filmleri dahi var. Bu yüzden bu güzel çalışmayı yapmanızı tavsiye ediyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

minyatur-oyuncak-ayi-teddy-yapmak

 

KEÇE OYUNCAK GEYİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe geyik, anlatımlı keçe ren geyiği ve keçe geyik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir