MİNYATÜR PATİK YAPMAK

Minyatür patik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Evde minyatür çalışmalar yaparak zaman geçirenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı da seveceksiniz. Minyatür patik yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Anlatımlı minyatür patik yaparak çocuk odasına sarkaç süs olarak da asabilirsiniz.

Minyatür patik yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Aynı zamanda minyatür yapmak yerine gerçek bebek patiği yapmada da bu güzel anlatımı kullanabilirsiniz.

Malzemenizi temin ettikten sonra minyatür patik çalışmasını yaptıktan sonra fazlaca yaptığınız minyatür patikleri satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Süs amaçlı yaptığınız minyatür patik çalışmasını bebeği olanlara da sevindirici hediye olarak sunabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

minyatur-patik-yapmak

 

KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kumaş bebek ayakkabı, anlatımlı kumaş bebek ayakkabı ve kumaş bebek ayakkabı şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir