MİNYATÜR TEL BİSİKLET MAKETİ YAPMAK

Minyatür tel bisiklet maketi yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları arasında beğendiğim ve yapmayı çok sevdiğim maket çalışmalarını sitemizde daha önce de anlatımlı örnekleri ile paylaşmıştık.

Hatta bu makalenin altından da karşınıza çıkacak olan çalışmaları inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Minyatür tel bisiklet yapıp evinizde TV ünitesi önünde veya vitrinlerde sergileyebilirsiniz. Eğer eliniz yatkınsa fazla fazla yapıp sevdiğiniz kişilere hediye verebilirsiniz.

 
 

Hatta satarak güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen ev hanımlarına veya evin erkeklerinin de işine yarayacak güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Evde boş zaman değerlendirme çalışması olarak da bu güzel çalışmanın birebir olduğunu söylemek isterim. Kolay gelsin.

minyatur-tel-bisiklet-maketi-yapmak

 

FİMO HAMURUNDAN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamuruyla nasıl çiçek yapılır, fimodan çiçek yapmak ve fimodan nasıl papatya yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir