MİSİNALI ŞİŞLE DİKİŞSİZ ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK

Misinalı şişle dikişsiz örgü bebek hırkası yapmak isteyen varsa, bu güzel anlatımdan istifade edebilir. Değişik bir çalışma ve anlatımlı videosunu bulamadım. Ancak resimli anlatımı var. Misinalı şişle örgü yapanlar varsa bu güzel çalışmayı da yapacaklarını düşünüyorum.

Hiç anlamıyorsanız da, yorum kısmına anlayanların yada yapanların yorum yazmasını bekleyelim. Gerçekten değişik ve dikişsiz örgü hırka yapımı olarak benzer çalışmalar paylaşıp paylaşmadığımı hatırlamıyorum.

 
 

Ancak ben ilk kez gördüm. Bu güzel çalışmayı hem de çok sevdim. Sizde yapımını çözerek kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

 

YENİ MANDAL ÖNLÜK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mandal önlüğü modelleri, mandal önlüğü nasıl yapılır ve mandal önlüğü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir