MOTİFLİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

Motifli örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Motifli bileklikler yapmak için paylaştığımız diğer çalışmalarda dikkatinizi çekebilir.

Onlar da yazının altında karşınıza belirecek. Onlara da mutlaka bakın. Kolay yapılan örgü bileklikler ile sizde kullanmalık yada hediye olarak arkadaşlarınıza bu tür bileklikleri yapabilirsiniz. Evde el yapımı bileklik yaparak satış amaçlı da harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Satarak güzel paralar kazanacağınız harika bileklik yapımı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örgü bileklik yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakın. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

motifli-orgu-bileklik-yapmak

 

ARTIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI HAZIRLAMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çiçeklik sarkacı yapmak, artık kumaştan saksı asacağı yapmak ve artık kumaştan saksılık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir