MOZAİK PARÇAYLA SAKSI SÜSLEME

Mozaik parçayla saksı süsleme çalışması arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok beğendiğim işlerin başında süsleme ve değerlendirme projeleri geliyor.

Evinizde boş vaktiniz çoksa ve standart görünümlü saksıları süslemek istiyorsanız, bu güzel projeyi sizde evinizde uygulamalısınız. Mozaik parçalarla saksı süsleme işlemi yaparak dekoratif güzel bir saksıya da sahip olmuş olursunuz.

Mozaik parça bulamasanız bile parke taşını kırıp saksı süsleme çalışmasında kullanabilirsiniz. Bu tür mozaik parçalarını dışarıda inşaat alanlarından da toplayabilirsiniz. Mozaik taşı satılan yerlerden de rica ederek bir torbaya parçaları toplayabilir ve evinizde boş vaktinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

mozaik-parcayla-saksi-susleme

 

KURDELE ŞERİDİNDEN ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçekli düğün tacı yapmak, çiçekli prenses tacı yapmak ve düğün tacı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir