MÜZİK KULAKLIĞI SÜSLEME

Müzik kulaklığı süsleme çalışması arayanlar olabilir diye bu güzel örneği paylaşmak istedim. Sizde evinizde kendin yap çalışması olarak bu güzel süsleme örneğini kendi telefonunuzun kulaklığı veya müzik çalar kulaklığını süslemede kullanabilirsiniz.

Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve süslü kulaklık ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Hatta süslenmiş müzik kulaklığını nereden aldığınızı dahi soracaklardır. Bu tür süsleme çalışmaları yaparak para da kazanabilirsiniz.

Özellikle turistik yerlerde yaşıyorsanız bu tür süslü kulaklıkları satın alacak birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Kolay müzik kulaklığı süsleme çalışması olarak bu güzel örnekten yararlanarak sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek daha güzelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

muzik-kulakligi-susleme

 

KUMAŞTAN SÜS KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden kaktüs çiçek yapımı, keçeden kaktüs yapımı ve kumaş çiçek kaktüs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir