NAYLON KUMAŞTAN ÇİÇEK YAPMAK

Naylon kumaştan çiçek yapmak isteyenler olur diye paylaşayım dedim. Bu güzel kendin yap çalışması hem farklı, hem de beğeneceğiniz türde anlatım içeriyor. Kolay adımlarla sizde evinizde naylon kumaş veya benzeri malzeme varsa bu güzel çiçek yapma çalışmasını uygulayabilirsiniz.

Boş zamanlarınız çoksa ve el becerisine dayalı çiçek çalışmaları yapmayı seviyorsanız bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Evde kolay çiçek yapmak veya nelerden çiçek yapılır diyorsanız sitemizde bol bol bu tür çalışmalardan var.

Hepsini inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra başkalarına da öğretebilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede evde kolay el yapımı çiçek süs veya benzer objeler yapmayı öğrenebilirsiniz. Yapıp satarak para da kazanacağınızı eklemek isterim. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

naylon-kumastan-cicek-yapmak

 

MOZAİK PARÇAYLA SAKSI SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mozaik parçadan saksı süsü, mozaik parçalarla saksı süslemek ve mozaik saksı süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir