NOKTALI TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

Noktalı tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı yaparken zorlanmayacağınızı belirtmeliyim.

Noktalı tırnak süsü yapmak için paylaştığım çalışma da önce istediğiniz bir renge tırnağınızı boyayıp, daha sonra yara bandı veya delik olan bir bant kullanarak bu süsleme çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı tırnak boyama resimleri sayesinde sizde kısa sürede çok güzel tırnak süsleri yapabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı tırnak süsü çalışması sayesinde sizde bu tür süsleme çalışmaları ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

noktali-tirnak-susu-yapmak

 

KOLAY TIRNAK SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tırnak süsü yapımı, evde kolay tırnak boyama ve evde kolay tırnak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir