ÖĞRETİCİ KAĞIT ÇİÇEK YAPMAK

Öğretici kağıt çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde çokça bulacağınız en güzel çalışmalar kağıttan gül yapmak, kağıttan çiçek yapmak ve kağıttan yapılan süs çalışmalarıdır.

Hemen bu içeriğin altından da karşınıza çıkacak birçok güzel kağıttan yapılan projelere ulaşabileceksiniz. Onlar da çok güzel ve kolay yapılıyor. Öğretici çalışmalar sayesinde sizde çok güzel kağıt çiçek çalışmaları yapabilir ve boş zamanlarınızı bu tür süs çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz.

Öğretici kağıt çiçek yapımı çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

ogretici-kagit-cicek-yapmak

 

ÇUVAL BEZİYLE HALKA RULODAN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çuval bezi değerlendirme, çuval bezinden takı yapımı ve çuval bezinden yapılan takılar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir