ÖĞRETİCİ KUMAŞ FERMUARLI PARA CÜZDANI YAPMAK

Öğretici kumaş fermuarlı para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı denemelisiniz.

Kolay bir şekilde nasıl yapıldığını alttaki anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Adım adım kumaş cüzdan yapmak için daha önce de paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza belirecektir.

Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım anlatımlı olması sayesinde öğretici kumaş fermuarlı para cüzdanı yaparak kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları farklı desenlere sahip kumaşlarla yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kolay yapılan para cüzdanları sayesinde hem değişik para cüzdanlarına sahip olmuş oluyorsunuz.

Hem de eğlenceli zaman geçirerek bu güzel çalışmayı tamamlamış oluyorsunuz. Fermuarlı çanta yapmak veya fermuarlı cüzdan yapmak için şablondan yararlanarak farklı desenli kumaşla değişik cüzdan modelleri de yapabilirsiniz.

 
 

Yaptığınız kumaş para cüzdan örneklerini sergileyebilir ve turistik yerlerde satarak muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Evde kolay cüzdan yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

ogretici-kumas-fermuarli-para-cuzdani-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir