ÖĞRETİCİ KUMAŞ FİYONK YAPIMI

Öğretici kumaş fiyonk yapımı arıyorsanız, artık buldunuz. Bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek kısa sürede kumaşla nasıl fiyonk yapılacağını öğrenebilirsiniz. Sitemizde daha önce bolca paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde zorlanmadan öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde kolay fiyonk yapmak için paylaştığımız aşamalı çalışmada ütüyle düzeltildikten sonra kıvrımlanan kumaş parçaları daha sonra fiyonka dönüştürülüyor. Sizde zorlanmadan yapabilir ve bu tür çalışmaların yapılışını öğrenerek bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

 
 

Evde fiyonk yapıp farklı farklı yaptığınız fiyonkları satıp para da kazanabilirsiniz. Toplu siparişler alabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli kumaş değerlendirme çalışması sayesinde fiyonk yapma çalışmasının detaylı anlatımlı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

ogreticili-kumas-fiyonk-yapimi

 

KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kumaş bebek ayakkabı, anlatımlı kumaş bebek ayakkabı ve kumaş bebek ayakkabı şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir