ÖĞRETİCİ YASTIK SÜSÜ YAPMAK

Öğretici yastık süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde öğrenip yapabilirsiniz. Kolayca yapıp evinizdeki yastıklara çok güzel işlemeli veya boncuklu süsler yapabilirsiniz. Bu tür yastık süsleri artık çok moda ve herkes çok beğeniyor.

Yapımını öğrenerek sizde normal bir yastığı bu şekilde güzel işlemeli veya süslü yastık modeline dönüştürebilirsiniz. Anlatımlı yastık süsleme çalışmalarını daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onları da sitemizde bulup inceleyebilirsiniz.

Hatta benzer çalışmalar hemen bu makalenin altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atın. Anlatımlı kolay yapılan yastık süs örnekleri ile kısa sürede çok güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Kolayca yapıp dekoratif yastıklarla evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

ogretici-yastik-susu-yapmak

 

İPLE ÖRGÜ SAKSI ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır ipten saksı askılığı yapmak, iple nasıl askılık yapılır ve iple örgü saksılık yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir