OJEYLE TELEFON KAPAĞI SÜSLEME

Ojeyle telefon kapağı süsleme çalışması arıyorsanız? doğru adrestesiniz. Bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasında ki gibi sizde telefonunuzun kapağını çok güzel bir şekilde süslemeyi öğrenebilirsiniz. Daha önce telefon kapağı süsleme ve kapak süsü yapma gibi birçok güzel çalışmanın anlatımını paylaşmıştık.

Onlar hemen bu makalenin altından karşınıza çıkacak. Onları da incelemelisiniz. İnanın çok ilginç ve değişik telefon kapağı süsleme taktikleri ve teknikleri bulunuyor. İphone kapağı süsleme örnekleri ve samsung telefon kapağı süsleme fikirlerine bayılacaksınız.

Bu güzel çalışmada ojeyle telefonun kapağının nasıl süsleneceği belirtilmiş. Bu güzel fikri kendinize göre değiştirebilir ve farklı süsleme metotları deneyebilirsiniz. Buyurun anlatım şöyle ;

 
 

source : pinterest

ojeyle-telefon-kapagi-susleme

 

OYUNCAK KEDİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kedi oyuncak yapımı, keçeden kedi oyuncak ve kedi oyuncak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir