OKUL ÇANTASI ÖNÜNE OYUNCAK BEBEK DİKMEK

Okul çantası önüne oyuncak bebek dikmek isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasının örnekleri işinize yarayacaktır. Çocuklarınıza veya kendinize dışarı çıkarken kullandığınız çantaların da önüne dikeceğiniz bebek oyuncaklarla çantalar daha bir şık gözükecek.

Bu tür çalışmalar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışma da standart bir çanta ve yine standart bir bez bebek oyuncak kullanılmış. Sizde daha iyisini veya aynısını kendinize göre geliştirerek yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp kullanmaya da başlayabilirsiniz.

 
 

Özellikle de okula giden kız çocuklarınıza yapıp onları mutlu edebilirsiniz. Erkek çocuklar içinde amigurumi oyuncak yani örgü oyuncakların erkek modeli olanlarından çantalarına dikebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-cantasi-onune-oyuncak-bebek-dikmek

 

SARKAÇ ADAM KUKLA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. oyuncak sarkaç adam kuklası, sarkaç adam kukla şablonları ve sarkaç kukla adam şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir