OKUL ÖNCESİ KAĞIT TABAKTAN SÜS YAPMAK

Okul öncesi kağıt tabaktan süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Çocuklarınızla vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, sizde bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı çocuklarınıza askılı çanta şeklinde de yapmayı düşünebilirsiniz.

Daha önce kağıt tabaktan tavşan süs oyuncak yapmak için benzer çalışmalar paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da onlara benziyor. Kısa sürede yapıp keyif alabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ediyorum.

Kısa sürede yapıp, çocuklarınızı okul öncesi bu tür eğitimli oyuncak yapma çalışmaları ile el becerilerinin gelişmesine de katkıda bulunmuş olursunuz.

 
 

Bu tür akıllı oyuncak yapımı çalışmaları ile onların eğlenceli zamanlar geçirmelerini de sağlamış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

okul-oncesi-kagit-tabaktan-sus-yapmak

 

ARKADAŞ BİLEKLİK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arkadaş bilekliği nasıl yapılır, arkadaş bilekliği yapmak ve kolay yapılan arkadaş bilekliği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir