OKUL ÖNCESİ KARTON YAĞMURLU BULUT SARKAÇ

Okul öncesi karton yağmurlu bulut sarkaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Anlatımlı karton çalışmaları sayesinde kısa sürede harika çalışmalar yapıp, evinizde sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Okul öncesi kategorisinde birçok güzel karton ve oyuncak yapımı çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın okul öncesi el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Kolay yapılan karton el işi çalışmaları ve çocukları ilgilendiren güzel eğlenceli çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Gerçekten çok güzel çalışmalar var. Bu tür güzel çalışmaları sitemizde daha önce çokça kez paylaşmıştım. Şimdi sizleri bu güzel okul öncesi karton bulut sarkaç çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

okul-oncesi-karton-yagmurlu-bulut-sarkac

 

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap takı kutusu hazırlamak, evde kolay takı kutusu hazırlamak ve karton kutudan takı kutusu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir