OKUL ÖNCESİ KARTONDAN KUŞ KAFESİ SARKAÇ YAPMAK

Okul öncesi kartondan kuş kafesi sarkaç yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve sarkaç olarak çocuk odasında kullanabilirsiniz. Kartondan kuş kafes sarkaç süs çalışmasını çocuklarınızla da yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapıp el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Okul öncesi karton kuş kafes çalışmaları ile boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu tür süs sarkaç çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı sarkaç süs çalışmaları yapmak için sitemizde ki öğretici resimlerden keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan karton kuş kafes süs çalışmasının detaylı anlatımı ise şöyle ;

source : pinterest

okul-oncesi-kartondan-kus-kavesi-sarkac-yapmak

 

POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaştan parmaksız eldiven yapımı, parmaksız eldiven yapmak ve polar eldiven nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir