OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME

Okul öncesi noel baba resim üzerinde toplama çıkarma öğrenme örneklerini ilk gördüğümde çocuklar için ne kadar faydalı olabileceğini düşündüm. Düşünsenize sevdikleri bir resim ve resmin içinde rakamları toplayın diyor.

Çocuklarınız hem boyama resmine sahip olmuş oluyorlar. Hem de matematiklerini geliştirmiş oluyorlar. Bu tür benzer çalışmaları buldukça yine sitemizde sık sık paylaşacağım.

Hem hoşuma gitti. Hem de çocukların eğitimi için önemli bir çalışma olabileceğini düşünüyorum. Okul öncesi boyama resimleri ve toplama çıkarma bölme çarpma işlemi olan resimler hem eğlenceli duruyor.

Hem de çocuklarınızı eğitici duruyor. Şimdi sizleri örnek noel baba resmi ve matematik işlemleri olan resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

noel-baba-resim-ustunde-toplama-cikartma-ogrenme

source

 

YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay hayvan çizimi, anlatımlı kolay hayvan çizimleri ve basit adımlarla hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir