OKUL ÖNCESİ PLASTİK TABAKTAN ŞAPKA YAPMAK

Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Yapımında kesici aletler olacağı için biraz dikkat etmenizi istirham edeceğim.

Yahut yaparken önemli yerleri sizin yapmanızı önerebilirim. Çocuklarınızla birlikte bu tür eğlenceli aktiviteler yaparak hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de çocuklarınıza el işi becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olursunuz. Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım nasıl yapıldığı belirtiliyor.

Plastik tabaktan veya kağıt tabaktan şapka yapımını önce siz deneyin. Daha sonra çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Çünkü plastik tabak biraz sert ve yanlış kesildiğinde kesici bir araç görevi görebiliyor.

 
 

Bu yüzden kesici ve delici özelliği olması nedeniyle çocuklarınızla birlikte bu çalışmaları yapmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-plastik-tabaktan-kolay-sapka-yapmak

source

 

KOLAY NOEL BABA BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı noel baba boyama resimleri, noel baba boyama anlatımlı ve noel baba boyama örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir