ÖRGÜ ARABA ŞEKLİNDE BEBEK PATİK MODELLERİ

Örgü araba şeklinde bebek patik modellerini derledik. Hemen altta yapımına ilişkin anlatımlı videoya da yer verdiğimiz bu güzel çalışma da birbirinden güzel örneklerle karşılaşacaksınız. Hepsi de çok şirin ve yapanlar varsa bilirler eğlenceli zaman sürecinde yapıldığını söyleyebiliriz.

Sizde aynısından yapmak için paylaştığımız eğitici videodan yararlanabilirsiniz. Öğretici araba motifli bebek patik modelleri sayesinde sizde öğrenebilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp satarak para dahi kazanabilirsiniz.

Bu tür örgü arabalı bebek patiklerini daha önce de paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta çizgi film kahramanı arabalar 1 ve arabalar 2 motifli bebek patik yapımıyla ilgili benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ BEBEK TAKIMI ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek takım örgüleri, bebek takımı modelleri ve bebek takımı örgüden hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir