ÖRGÜ BOLERO NASIL YAPILIR

Örgü bolero nasıl yapılır diyorsanız altta paylaştığımız öğretici çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan örgü bolero çalışmalarını model model sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta altta benzer yazılar bölümünden de birçok güzel anlatımlı bolero çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Öğretici videolar sayesinde sizde nasıl bolero öreceğinizi öğrenebilirsiniz. Adım adım nasıl yapılacağını öğrenip, kendinize veya sevdiklerinize yapmaya başlayabilirsiniz. Örgüden bolero yapımıyla alakalı paylaştığımız bu güzel çalışmaları çok seveceksiniz.

Kolay yapılan örgü bolero örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resim ve yine öğretici bolero yapılışı çalışmaları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-bolero-nasil-yapilir

 
 

 

 

 

ESKİ TÜL ÇORAPTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kilotlu çorap değerlendirme, kilotlu çoraptan çiçek yapmak ve tül çorap değerlendirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir