ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK ANLATIMLI YAPIMI

Örgü deri bileklik anlatımlı yapımı sayesinde sizde evinizde deri bileklik örmek isterseniz bu anlatımdan yararlanabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok sevdiğim örgü bileklik yapımı gibi birçok güzel çalışmaya sitemizden bolca ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra kendinize yada sevdiklerinize hazırlayabilirsiniz. Hatta turistik yerlerde yaşıyorsanız yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Örgü deri bileklik yapmak için sitemizdeki diğer çalışmalar da çok güzel.

Onları da mutlaka incelemenizi istiyorum. Birçok güzle örgü bileklik modeli ve anlatımlarını sitemizde daha önce paylaşmıştık. Onlar da çok harika ve hemen öğrenebileceğiniz özelliklere sahipler. Bu tür el yapımı takılar her zaman çok beğenilir. Yapımını öğrenip sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel takı çalışmaları ile geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

orgu-deri-bileklik-anlatimli-yapimi

 

KARTON MİNYATÜR PANAYIR ÇADIRI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde minyatür panayır çadır süsü yapmak, kağıttan minyatür panayır çadırı yapmak ve karton minyatür çadır yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir