ÖRGÜ DUVAR SÜS ÖRNEKLERİ

Örgü duvar süs örnekleri arıyorsanız, bu güzel çalışmalar işinize yarayabilir. Yine hemen altında slayt halinde örgü duvar süsü yapımıyla alakalı güzel bir videoya da yer verdik. Bu tür çalışmaları yaparak inanılmaz paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca evinizi güzelleştirebilir ve beğenenlere de hediye edebilirsiniz.

Evde örgü duvar süs modeli yapmak için anlatımları buldukça sizlere paylaşmaya çalışacağım. Henüz bir detaylı anlatım veya videolu çalışma bulamadım. Ancak yapan varsa bu yazımızın altına yorum bırakacaktır.

 
 

Yapıp da satmak istiyorsanız da yada almak isteyenler olursa da yorum bıraksınlar. Bu tür güzel çalışmaların benzerlerini örgü işleri kategorisinde veya hemen bu yazımızın altındaki benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını görebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ MEYVE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü meyve, örgü meyve modelleri ve örgü meyve nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir